Кав’ярня «Львівська Мануфактура кави»


Україна, Львівська область, Львів, вул. Бр. Рогатинців, 7


Останнє оновлення інформації: 27 вересня 2016 р.

Кав’ярня «Львівська Мануфактура кави» — місце, де народжується кавова культура!

Кавярня «Львівська Мануфактура кави» дотримується ідеї, що кава — це не напій, це — культура, а культура має народжуватися і жити у справжній львівській атмосфері! Тут самостійно смажать та змішують найкращі світові сорти кави, утворюючи не просто напій, а особливий натхненний еліксир бадьорості! Дотримуючись основних канонів у приготуванні у «Львівській Мануфактурі» пригощають ще й почуттями. Кожна думка і настрій, які витають ланцюжком у головах — то своєрідний п’ятий елемент напою. 
 
Свіжо посмажена, свіжо змелена та свіжо зварена кава — ідеальна. Це основна ознака, яка вирізняє каву Мануфактури від інших. Майстерність смажити каву і готувати унікальні суміші — це велике ремесло, а працівники кав’ярні володіють знаннями і унікальними рецептурами, які винаходились роками. І нині, професійні кав’ярі віднайшли найкращі пропорції поєднання різних сортів в один бленд, де кожен сорт доповнює смак іншого, утворюючи унікальний букет. 
 
Наша справа — то є кава. То гаряча і гірка принада, в якій важко собі відмовити. І кожен, хто знається на цій благородній і поважній справі — майстер. І тіко чесна й добра філіжанка нами звареної кави — це відчутний прояв щонайменше хорошого тону і щирості у компліментах до людей, бо ми славимо та розвиваємо велику культуру кави і Вам бажаємо доєднатись і якомога швидше стати частиною спільноти, що розуміється на каві. 


 
І пам’ятайте! Каву Мануфактури варто один раз спробувати, аби збагнути що таке справжня, свіжа та жива львівська кава. Один раз завітавши у Мануфактуру — Ви повертатиметесь сюди, як до себе на улюблену кухню, на філіжаночку доброї львівської кави!
 
з собою

3D-тур 3 панорам

  Графік роботи

графік роботи
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Субота
Неділя
08:30 - 22:00
графік роботи

  Загальна інформація

рік заснування 2012

  Платіжна інформація

способи оплати Готівка, Безготівковий перерахунок, Банківська платіжна картка
підтримувані банківські карти Maestro, MasterCard, Visa, Visa Electron, American Express

Харчування

кухня ресторану Європейська кухня
меню http://welcome.lviv.ua/menu/index.html?cat=infopolis_restorans&id=3268&p=0.84626865671641791044776119402985

Харчування
Резервування столиків
Організація бенкету
Випускні вечори, дитячі свята, дні народження та іменини, корпоративи
Кейтерінг
Їжа з собою
Дегустація
Кавові дегустації

Зали ресторану

Організація відпочинку


Екскурсія
Кавові тури Львовом

Ви маєте унікальну можливість замовити кавовий тур для себе та своїх близьких! Під час екскурсії ви почуєте безліч цікавих історій про старовинний Львів та про створення і розвиток закладів мережі «Львівська мануфактура кави». Під час прогулянки вас чекатиме багато сюрпризів: ви зможете дізнатись про своє найближче майбутнє та скуштувати нашу фірмову випічку разом з філіжанкою свіжообсмаженої кави! Не барись та скоріш поспішай зануритись у атмосферу незабутнього Львова!
ціна 100 UAH
Понеділок
Середа
П'ятниця
Неділя
17:00 - 19:00

Послуги для дітей


Дитячі свята

Послуги зв'язку


Інтернет
тип підключення Wi-Fi
Ми у соцмережах

Кав’ярня «Львівська Мануфактура кави» Кав’ярня «Львівська Мануфактура кави»

+38 (068) 916 85 89 (просп. Свободи, 22), +38 (096) 400 90 07 (вул. Братів Рогатинців, 7), +38 (096) 400 90 08 (вул. Валова, 16)